Já nečekám na prince na bílém koni, ale na upíra ve stříbrném Volvu!♥
***hlásni tady prosím pro PMilLča.>3 a ještě tady ;)*
***navštivte můj 2. blog bestgirls3
→našel by se někdo, kdo by měl zájem mi udělat rozcestník na blog a dess (na druhý blog, tak nejlépe s konmi nebo se vším okolo kreslení..anebo s retro stylem/dance/autumn/fashion..)

MišMašday

26. srpna 2010 v 10:36 | CAtLee |  Diary: my k€cíís
25.8.
Takže, dneska, protože mamka s babi jely do NJ, sem si řekla že bych mohla jít do knihovny, když už tam teda jedou..na kartičce do knihovny bylo že je tam do jedenácti..tak jo, to stihnu...Přijdu ke knihovně, zamknuto..
Na dveřích je napsané, Poslední středa v měsíci ZAVŘENO...ehmm, super no. Tak teda jedu s mamkou a babi..ty jely někam k doktorovi..Jenomže by sme tam s babi čekali nějaké ty 2 hoďky, šla jsem s mamkou nakoupit...
Pak, už v čekárně, plné plno starých lidí, čekáme a čekáme...
2 paní se tak s náma začaly bavit..že prý naše babi vypadá dobře na to kolik má roků..tak se tam tak bavíme...ta jedna paní je už taky dost stará..že prý svátek a narozky má skoro za sebou, a svátek má 25.2 (myslím), ta druhá paní na ni: 25.2.? a nejste vy náhodou Jiřina...ona: no jo... Ehmm, já jsem totiž taky Jiřina...všichni tam měli takový výbuch smíchu..prtže ony si sedly jako tak vedle sebe, aby si to tam tkrátily tak se začaly bavit..ani nevěděly, kdo je tá druhá..nj tak 2 Jiřiny vedle sebe..(to by ste tam ae museli být, já totiž moc dobře nevysvětluju =D..)
Odpoledne..v avionu..tam sem si koupila mikču,2 trika, třičtvrťáky, čepku, náušnice, a možná ještě něco, jo a ještě šátak, fakt krásné věci...ae to sme tam jeli hlavně kvůli botům :D jednou sme čekali na mamku, tak sme si s taťkou sedli na lavičku a jáse tak dívám do obchodu naproti na jeden šátek..(to už sme měli všecko nakoupené), prtže mě tam nebavilo sedět...za chvíli do toho obchu přijdou naši, a z obchodu už výcházíme s šátkem v tašce =D a to tak bylo skoro pořád :D
domů sme přijeli tak kolem deseti, jako vždycky..
no ae jinak to byl fakt supr den.......=)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama